Timur Alp Büyüyor:))

Timur Alp Ağkuş

12 Ekim 2012 Cuma

0 - 6 ay Oyuncaklarımız


Sevgili Anneler sizde bebelerinizin en sevdikleri oyuncakları yazın fikrimiz olsun çünkü en zor iş oyuncak almak.


Bu ilk oyuncağımız Ve ilk zamanlar ne çok oynadık, şimdi modası geçti:)
Bu da çınlayan  tavşancığımız çook zaman bununla uyuduk diyeyim, çok seviyorduk ama şimdi yüzüne bakmıyoruz:=))
             Müzikli safari bizim dişlerimizi kaşımamıza ve bastığında çalan müzik pek keyiflendiriyordu timur'uBu titreyen zürafa en sevdiklerimizden hala gözbebeğimiz, titretemediği zaman epey sinirleniyordu:)

            Müzikli emekleme topunu daha yeni yeni keşfediyoruz emeklemek yerine kucaklayıp yuvarlanıyor bizim ki, tavsiyedir epey oyalıyor bebeyi..Fisher price cd çalar sesli hayvan seslerı ve şarkıları çalıyor, burnuna bastıgında cd dönüyor ve bizim ki o sese kahkahayı basıyor:)) hatta bazen ordaki hayvan seslerini taklit etmeye çalışıyor.
Bu hakların hepsini daha iç içe geçirebilmiş değil, ama destek minderiyle oturup halkalarla eğleniyor ve anlamaya çalışıyor..


Bu kitap doğduğundan beri yatağında asılı duruyor, uyandığında epey ilgisini çekiyor zaman geçiriyor..

2 yorum:

  1. Aycacım teşekkürler kırmadın yazdın bende yazayım gerçi birçok oyuncağımız ortak ama bizdede çıngıraklı tavşan- halkalı ördek -titreşimli suaygırı var. Başka bir kitabımız var ama şu emekleme topunu alayım bende

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. rıca ederım cnm bnm ne demek bazen bende arastırım ntte bole yazılar epey bılgılendırıcı oluyor ama Chicconunda emekleme topuna benzer bıseyı var onun muzıklerıne bak ıkısı arasında karar ver cnm e bebekte kalmamıstı ben bunu aldım.

      Sil